Zemin Sistemleri

Kalite ve güveni bir arada sunan Beylikdüzü BeyDekor İnşaat ve Taahhüt, 2013 yılında sektöre adım atmıştır. Mimarlıkta ve inşaat alanında farklı tasarımlar yaparak evlerinize bambaşka bir hava sunan firmamızda, talebinize karşılık verecek uzman kadro bulunmaktadır. Hayal ettiklerinizi gerçeğe çevirecek bir mimar bulamadıysanız ve işlem sonunda hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız firmamızı ziyarete gelerek kaliteli kadromuzla tanışabilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken bize hayalinizden bahsedin, biz hemen talebinize benzer örnek çalışmalarımızı gösterelim. Önceden nasıl bir tasarım yapılacağını görecek ve işlem sonunda pişmanlık duymayacaksınız.

Zemin sisteminde amaç ısı yalıtımını yapmak olabileceği gibi görüntüyü güzelleştirmek de olabilir. Beton zeminin üstüne uygulanan zemin sistemlerin betonu koruyucu etkisi büyüktür. Zemin sistemleri zamanla aşınan betonun deforme olmasını engeller. Alanın hangi amaçla kullanıldığına bağlı olarak farklı zemin sistemlerinin kullanımı söz konusudur. Denizcilikte, inşaatta, otomotiv sektöründe farklı zemin sistemlerinden yararlanılmakta, kullanılabilirlik uzatılmaktadır. Kaplama öncesinde yapılan testler zemin döşemenin sorunsuz olması için önemlidir. Betonun nem oranı, uygulama sıcaklığı, zeminin pürüzlülüğü dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

Yazlıklarınızı, villanızı, apartmanınızı güvenilir bir ekiple inşa etmek isterseniz firmamız inşaatın boyasından sıvasına kadar size hizmet sunmaktadır. Elektrik, kalorifer ve doğalgaz tesisatı, su borusu döşemesi, yangın sistemleri ve birçok ev ihtiyaçlarında firmamıza bir telefon etmeniz yeterlidir. Firmamız Pazar hariç, her gün saat 18:00 e kadar sizden gelen talepleri karşılamak için çalışmaktadır. BeyDekor İnşaat ve Taahhüt ismi adı altında yapılan ve verilen her iş, güven ve kalite garantilidir. Gönül rahatlığıyla evinizin anahtarını teslim edeceğiniz firmamızda ekstra bir ücret sürpriziyle karşılaşmazsınız. Müşterinin önem verdiği konulara tek tek değiniyor, tam bir talep formu oluşturduktan sonra dekorasyon işine başlıyoruz.

Zemin sistemleri yapılmadan önce yapılan testlerden sonra zemine en uygun malzemeyle kaplama yapılır. Yanlış malzemeyle yapılan ve uzman olmayan kişilerce uygulanan sistem, kısa süre sonra sorunlar yaratacaktır. Bu yüzden seçeceğiniz firmanın önemi büyüktür, tam da bu noktada firmamızın farkı ortaya çıkmaktadır. İş yerinizde yön bulma şeritlerini, evinizdeki zemin rengini yapmak için asit ve sudan etkilenmeyen malzemeler kullanan firmamız, kalite ve güven ikilisinden ödün vermemektedir. Önceki zemin yapısı ne olursa olsun, yeni zemin kaplamaları yapabilmekte, gereksiz tadilat hafriyatı oluşturmamaktayız, bu sayede işlem bitim süresi kısalmaktadır. Bizimle tanışan, bir kere iş yaptıran müşterilerimiz tüm çevresine bizi tavsiye etmekte, bunun gururunu taşıyan firmanız her geçen gün kendisini yenilemektedir.

Bahçenizdeki ve iş yerinizdeki havuzun bakımını yaptırmak, bahçenize rengârenk çiçekler ekmek, çimlendirme yaptırarak çocuklarınıza oyun alanı oluşturmak artık çok kolay. Beylikdüzü sakinlerinin imdadına yetişen firmamızın uygun fiyatlı tasarım alternatiflerini değerlendirebilir, hem cebinizi hem de gözlerinizi sevindirebilirsiniz. Ev içi ve dışı tüm kaplama işlemleri bizden sorulur, trend tasarımlar ve kaliteli malzemelerle uygulamalar prensibiyle hareket eden firmamıza hoşgeldiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.